Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kolory na jesień i zimę 2013
Kolory na jesień i zimę 2013
Farbowanie

Kolory na jesień i zimę 2013

Dział
Każda nowa pora roku przynosi kolejną porcję nowości w sferze włosów. W tym sezonie królować będą ciemne kolory. Trendy, które mogą zyskać wiele zwolenniczek! Odkryj te, których nie wypada pominąć!
 
Czekoladowy brąz z refleksami. Ten odcień brązu należy do kolorów, które najbardziej pasują do codziennego noszenia. Jaka nie byłaby twoja fryzura, ten delikatny kolor pozwoli ci złagodzić twoje rysy twarzy. Jeśli chcesz być wierna temu trendowi, powinnaś pofarbować włosy na kolor ze słonecznym efektem "sunlight", aby nadać im blasku. Usługa sunlight dodaje delikatnych jaśniejszych refleksów na wierzchniej warstwie włosów.
 
Rudy. Rudy w dalszym ciągu należy do modnych kolorów tego sezonu. Te z was, które mają ochotę na włosy w tym kolorze, powinny wybrać jego jaskrawy odcień. Dzięki temu, tej zimy, twój rudy będzie płomienny. Niemniej jednak, wybierz kolor bardziej w mahoniowym odcieniu niż czerwonym.
 
Nowa wersja tie&dye. Po splashlight pojawia się nowa wersja tie&dye - odwrócony tie&dye. Włosy u nasady są przyciemnione, natomiast ich dolna partia jest podkreślona. Gra świateł jest stopniowa w przypadku odwróconego tie&dye. W tej wersji to długości są ciemniejsze od włosów powyżej.
 
Dwukolorowe włosy. Ten trend, znany już w ubiegłym roku, nadal jest na fali. Jednakże, niewiele kobiet potrafi przyzwyczaić się do dwóch noszenia na co dzień dwóch przeciwnym kolorów. Trend ten polega stworzeniu prawdziwego kontrastu i dlatego, górna część włosów jest trochę jaśniejsza niż włosy na długości. Jest to koloryzacja dla nieustraszonych.
 
© Pixelformula / Pokaz Isabel Marant prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ