Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kolorowy tie & dye
Kolorowy tie & dye
Kolorowy tie & dye
Farbowanie

Kolorowy tie & dye

Dział
Tie & dye  nie przestaje dominować wśród fryzjerskich stylizacji. O ile dotychczas, trend ten polegał na rozjaśnianiu włosów od połowy ich długości aż po same końce, o tyle tego lata tie & dye występuje w kolorowych wersjach. Niebieski, różowy, zielony, wszystkie kolory są dozwolone!
 
Podstawy kolorowego tie & dye. Technika jest podobna, jak w przypadku „klasycznego” tie & dye. Jednakże, w tym przypadku zamiast rozjaśniać włosy, farbujesz je na konkretny kolor. Najlepsze efekty uzyskuje się zestawiając ze sobą wyraźnie kontrastujące kolory. Jeżeli masz naturalnie ciemne włosy, zafarbuj końce na blond lub w kolorze flashy. Jeżeli jesteś blondynką, postaw na kolory wpadające w rudy lub kasztanowy. Na co dzień należy zapomnieć o jaskrawych kolorach, chyba, że właśnie wybierasz się na przebieraną imprezę.
 
Dla kogo? Najbardziej powalający efekt koloryzacji tie & dye można uzyskać na długich włosach. Jest to fryzura rekomendowana dla osób o unikatowym, wręcz lekko ekstrawaganckim stylu, gdyż z nią nie przejdziesz niezauważona!
 
Jak ją wykonać? Jeżeli chcesz wykonać trwałą koloryzację tie & dye, udaj się do swojego fryzjera. Aby nie dopuścić do katastrofy, unikaj samodzielnego farbowania włosów w domu. Natomiast, by podkreślić efekt koloryzacji tie & dye i zadbać o włosy powinnaś odpowiednio nawilżyć końcówki oraz włosy od połowy ich długości. Nałóż na farbowane włosy maskę, dzięki której będą one błyszczące i odżywione przez całe lato.
 
Pomysły na fryzury. Efekt kolorowego tie & dye będzie najlepiej wyeksponowany na rozpuszczonych włosach.  Możesz też postawić na trend wavy. Fale na włosach dodatkowo podkreślą ciekawą koloryzację. Najpierw wysusz włosy, trzymając głowę spuszczoną w dół, a następnie zakręć szerokie pasma włosów na lokówkę. Lokuj włosy zaczynając od połowy ich długości.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ