Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kolorowy szal: must-have tego lata
Kolorowy szal: must-have tego lata
Fryzura

Kolorowy szal: must-have tego lata

Dział
Na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Desigual podczas Tygodnia Mody w Madrycie, szal prezentowany był jako najmodniejszy dodatek tego lata. Odkryj stylizację, którą natychmiast powinnaś zrobić.
 
Trend. Na pokazie, modelki noszą rozpuszczone włosy w stylu wavy, bez względu na długość. Z przodu fryzury widnieje zaokrąglony tapir, nadający im szykownego stylu retro. Na tylnej części tapiru zawiązany został szal. Jego końce luźno opadają, by uwydatnić kolorowy materiał. Fryzura ta sprawi, że będziesz wyglądać elegancko, kobieco i oryginalnie.
 
Jak ją zrobić? Zainspiruj się pokazem i dobierz do tej fryzury kolorowe ubranie. Tego lata, wybierz strój w żywych, pastelowych barwach lub kolorach flashy. Zrób świeży i rozświetlony makijaż, który idealnie cię uwydatni. Szal założony w taki sposób pasuje na każdą okazję. Możesz go założyć do koka lub kucyka.
 
Twoja fryzura krok po kroku. Umyj włosy szamponem Control Therapy. Dzięki niemu, nie będą one się przetłuszczać. Następnie, wysusz je i nałóż na nie produkt termo-ochronny. Zaopatrz się w prostownicę i stwórz nią loki. Rozczesz je za pomocą szczotki, by otrzymać elastyczny efekt pełen objętości. Stwórz kok z przodu głowy i przypnij go za pomocą płaskich wsuwek, a potem spryskaj go lakierem. Teraz możesz założyć twój ulubiony szal, pamiętając o tym, że jest on najważniejszym elementem fryzury!
 
©PixelFormula, Pokaz Desigual, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ