Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kolorowy efekt, opinia eksperta
Kolorowy efekt, opinia eksperta
Kolorowy efekt, opinia eksperta
Laura Superbi

Kolorowy efekt, opinia eksperta

Dział
W tym sezonie, kolory flashy są bardzo modne. Niemniej jednak, niektóre kobiety nie chcą mieć wszystkich włosów pofarbowanych na różowy lub niebieski kolor. W takim przypadku, można zrobić kolorowy Sunlight lub pofarbować tylko kilka kosmyków. Posłuchaj rad eksperta.
 
W salonach Jean Louis David możesz pofarbować kilka kosmyków pod warunkiem, że wybrane odcienie już istnieją. „W salonie Jean Louis David nikt nie zrobi ci zielonych lub niebieskich kosmyków. Należy nałożyć taki kolor, który już istnieje. Nie będziesz mogła wybrać różowego, ale czerwony owszem”.
 
Chcesz nosić oryginalny kolor? Wybierz Sunlight. „W ramach tej usługi możesz rozjaśnić niektóre kosmyki i stworzyć efekt „słońca”. Niemniej jednak, możliwe jest także pofarbowanie rozjaśnionych pasemek. Nie będziesz mogła zrobić nienaturalnych kolorów, ale możesz wybrać metaliczne odcienie, choć może to szokować twoich bliskich! W ramach usługi Sunlight możliwe jest rozjaśnienie niektórych kosmyków tak, by nie uwrażliwić włosów. Wystarczy, że nałożysz farbę tylko na kosmyki z przodu głowy”.
 
Jeśli chcesz zrobić pasemka, najważniejsze jest to, jaki masz naturalny kolor włosów. „Jeśli masz zamiar zrobić sobie kolor flashy, wybierz najkorzystniejszy odcień. Możesz także wybrać dyskretniejsze efekty, ale włosy muszą być rozjaśnione w odpowiedni sposób. Dlatego też twój fryzjer, jako ekspert, najlepiej będzie potrafił ci pomóc. Trzeba wybrać taki kolor, który nie zmyje się po pierwszym myciu”.
 
Nasza rada: Masz fryzurę na boba? Również możesz zrobić pasemka! Dlaczego nie skorzystasz z usługi Splashlight? Wystarczy, że twoje włosy będą sięgać do brody i nie będą zbyt pocieniowane. Jeśli spełniasz te warunki, efekt będzie doskonały!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ