Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kolorowe pasemka we włosach
Kolorowe pasemka we włosach
Kolorowe pasemka we włosach
Farbowanie

Kolorowe pasemka we włosach

Dział
W zeszłym sezonie prawdziwą furorę zrobiły włosy w kolorze różowego lub turkusowo-błękitnego fluo, które nadawały ton stylizacjom. Obecnie, włosy w stylu flashy są ciągle w modzie, jednak występują z większym umiarem.
 
Moda na włosy w jaskrawych kolorach. Zmiana koloru na blond, brąz lub miedź to niemałe wyzwanie.  A co dopiero przefarbowanie włosów na różowy, żółty, czy jaskrawy zielony! Większości z was włosy w kolorach flashy podobają się głównie w sezonie letnim. To właśnie w okresie ładnej pogody macie ochotę się wyróżnić z tłumu poprzez oryginalną koloryzację włosów. Zwolenniczki mniej krzykliwych stylizacji, wprowadzają kolory do swojego wyglądu w sposób bardziej dyskretny, niczym na pokazie kolekcji wiosenno-letniej 2013 Oscara de la Renta, gdzie we fryzury modelek były wplecione to tu, to tam, kolorowe pasemka.
 
Jak nosić kolorowe pasemka. Pokaz Oscara de la Renta był zdominowany przez eleganckie i szykowne stylizacje na wzór prawdziwych dam. W sferze fryzur prym wiodły wysokie i pełne objętości bananowe koki. Aby przełamać oficjalny ton tych stylizacji, we włosy wplecione zostały różowe lub niebieskie pasemka. Aby ułatwić sobie życie, polecamy zaopatrzyć się w sztuczne pasemka w różnych kolorach. Można je bowiem łatwo założyć i zdjąć. Nawet najskromniejsze z was będą więc mogły je wypróbować na letniej imprezie! Nakładaj pasemka na suche i wyprostowane włosy, a następnie wykonaj bananowego koka.
 
© Pixelformula / Défilé Oscar de la Renta prêt-à-porter, Printemps-Été 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ