Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kolorowe kapelusiki Agathy Ruiz od Prady.
Kolorowe kapelusiki Agathy Ruiz od Prady.
Trendy i styl

Kolorowe kapelusiki Agathy Ruiz od Prady.

Dział
Hiszpańska projektantka Agatha Ruiz pracująca dla Prady, wymyśliła dla ciebie linię bardzo kolorowych dodatków. Ozdoby w oryginalnych kształtach i kolorach pop na kwaskowe lato. Dostępne od 15 czerwca na stronie Yoox.com, ta wyszukana mini kolekcja zawróci w głowach!
 
Agatha Ruiz od Prady wymyśla i projektuje ubrania, modne dodatki, akcesoria do domu, a także papeterie. Punkt wspólny dla tych wszystkich rzeczy? Orginalność! Projektantka zawsze zmieniała istotę przedmiotów, dodając pewną dozę humoru oryginalnym kolekcjom, pełnym koloru.

Agatha Ruiz projektując te dodatki inspirowała się światem kulinarnym, tworząc np. ozdoby w kształcie babeczki lub jajka sadzonego. Ale także niebieski kwiat z maleńkimi kapelusikami w kształcie serca lub kwiatów.

Oryginalne ozdoby, które dodadzą energii twojemu świątecznemu wyglądowi! Wiele z zas myśli o tym samym, o czym świadczy fakt, że, jak można zobaczyć na stronie, zapasy bibi, małych kapelusików od Agathy Ruiz, są już wyczerpane... Ale jeśli cię zainspirowały to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś spróbowała zrobić taką ozodobę samodzielnie ! Lub po prostu poczekała na nową dostawę... 

 © DR © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ