Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Blond włosy u mężczyzn: jakie odcienie?
Blond włosy u mężczyzn: jakie odcienie?
Fryzura

Blond włosy u mężczyzn: jakie odcienie?

Dział
Przyznajcie, że odkąd zakochałyście się w Leonardo Di Caprio z Titanica z 1997 roku, marzycie o tym, by wasz mężczyzna miał ten sam kolor włosów, co Leo. Od tego czasu zresztą próbujecie przekonać swojego wybranka do pofarbowania włosów, ale jednocześnie nie chcecie, by przypominał Brice’a z filmu "Nicejski ślizg". Jakie więc odcienie powinni wybierać mężczyźni? Rozszyfrujmy.
 
Blond u mężczyzn. Każdy ma na ten temat swoje zdanie. Niektórym blond się podoba, innym nie. Jedno jest pewne: blond noszą tylko ci mężczyźni, którzy nie boją się, że będą się wyróżniać. Taki połyskliwy kolor bardziej przyciąga wzrok, niż brąz, na który nie zwraca się uwagi. Jeśli jesteś mężczyzną i chcesz sobie pofarbować włosy lub zrobić pasemka, musisz przestrzegać kilku reguł, dzięki którym uzyskasz perfekcyjny blond.
 
Wybierz blond. Odcienie blondu zależą od trendów. Przede wszystkim, blond trzeba wybierać w zależności od naturalnego koloru. Koloryzacja blond jest zaraz widoczna kiedy włosy zaczynają odrastać. Nikt nie chce przecież mieć brązowych odrostów przy jasnych włosach. Udaj się do salonu, aby porozmawiać o tym z fryzjerem. Poradzi ci on, jaki kolor blond by ci pasował. Najczęściej należy unikać zmiany koloru o dwa odcienie jaśniejsze niż twój naturalny kolor.
 
Co z pasemkami? Mężczyźni, którzy wolą jaśniejszy kolor od ich naturalnego koloru, często decydują się najpierw na pasemka. W celu rozjaśnienia włosów, można zastosować technikę kontrastu. Ten rodzaj balejażu pozwala na wszystko - bardziej wyraźny efekt rozjaśnienia słońcem lub efekt kontrastu. Sami o tym porozmawiajcie z waszym fryzjerem.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ