Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

koloryzacje
koloryzacje
koloryzacje
Kolekcje

Kolekcja wiosna-lato 2016 techniki koloryzacji

Dział

Nowa kolekcja Jean Louis David wiosna-lato 2016 właśnie się pojawiła. Jest to więc świetna okazja do opisu 3 nowych technik koloryzacji dostępnych dla ciebie. Dzięki radom naszego eksperta dowiesz się, która będzie dla ciebie najlepsza.

Mix & Match dla miedzianych refleksów

„Ta technika została wypracowana w odpowiedzi na sukces koloryzacji w kolorze rudym. Pozwala ona uzyskać miedziane i błyszczące odcienie dzięki połączeniu dwóch ekskluzywnych technik Jean Louis David. Najpierw używa się techniki Gloss [Zoom na Gloss], która nadaje głębi fryzurze, przyciemniając włosy u nasady i z tyłu głowy. Potem stosuje się Sunlight, który rozświetla włosy okalające twarz. Mix & Match jest zalecany średnim podstawom, mieszczącym się pomiędzy ciemnym blondem, a jasnym brązem."
Mały + miedziane odcienie zmieniają się w zależności od stylizacji.

Koloryzacje
Koloryzacje

2 w 1 dla niesamowitego blasku

„To najnowsza wersja tej ekskluzywnej techniki Jean Louis David. Jej główny cel to nadanie włosom połysku przy jednoczesnym wyostrzeniu rysów twarzy. Wiele odcieni jest łączonych ze sobą, żeby uzyskać taki rezultat. Kosmyki z tyłu głowy są przyciemniane w zależności od naturalnej bazy. Część przednia jest zaś rozjaśniana. Technika 2 w 1 pasuje do wszystkich rodzajów włosów i do każdego koloru."
Mały +: ta technika nadaje włosom niesamowitego blasku.

koloryzacje
koloryzacje
Dowiedz się wiecej
Kolekcja
Odważny brąz
Kolekcja wiosna-lato
Odważny brąz
Podwójny bob
Kolekcja wiosna-lato
Podwójny bob
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ