Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nowa Kolekcja
Nowa Kolekcja
Nowa Kolekcja
Kolekcje

Kolekcja wiosna-lato 2016- nowe trendy fryzury!

Dział

Fryzury z najnowszej kolekcji Jean Louis David wiosna- lato 2016. Ich wspólna cecha? Wszystkie są ultra łatwe do ułożenia i każda z nich pozwala wyrazić swój własny styl. Zdecyduj więc, która pasuje do ciebie najbardziej.

Fryzura krótka
Fryzura krótka

Włosy krótkie: fryzura wycieniowana


„Podczas wykonywania fryzury, zależało nam bardzo na zachowaniu gęstości, zwłaszcza z tyłu głowy. Fryzura jest więc krótka i pełna objętości. Została ona mimo wszystko przerzedzona i pocieniowana z przodu, co pozwoliło na uchwycenie maksimum ruchu włosów. Dodatkowo lekkie końcówki włosów tworzą naturalną grzywkę, która harmonijnie okala twarz, nadając jej łagodny kształt."
„Ta fryzura jest dynamiczna i ultra modna. Podkreśla ona spojrzenie, tworząc wyjątkowy, a przy tym elegancki i oryginalny styl. „


Vanessa Giani

Włosy półdługie
Włosy półdługie

Włosy półdługie: fryzura wycieniowana i pozbawiona struktury

„Chcieliśmy uzyskać efekt fryzury w ciągłym ruchu, która przechodzi metamorfozy w zależności od stylizacji. Zaczęliśmy więc od cięcia na bazie kwadratu z długością do ramion. Fryzura jest delikatnie wycieniowana od połowy długości, ale zachowuje gęstość. Odciążyliśmy włosy z przodu, uwypuklając tym sam twarz, przy czym zachowaliśmy objętość przy końcówkach. „
„ Ta fryzura podkreśla elastyczność włosów nadając im maksimum charakteru"


Vanessa Giani

Włosy długie
Włosy długie

Włosy długie: fryzura wycieniowana i owalna

„ W nowej kolekcji stawiamy na oryginalność. Proponujemy więc fryzurę kończącą się na wysokości klatki piersiowej, która charakteryzuje się wyraźnie zaznaczoną, lekką linią z zachowaniem objętości. Końcówki są delikatnie wycieniowane."
„Wybór tej fryzury to połączenie codzienności z super wyrafinowaniem."


Vanessa Giani

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ