Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Koki w sezonie wiosna-lato 2013
Koki w sezonie wiosna-lato 2013
Trendy i styl

Koki w sezonie wiosna-lato 2013

Dział
Istnieją fryzury, które nigdy się nie starzeją. Dotyczy to zarówno kucyków, warkoczy, jak i koków. Aby jednak nie popaść w rutynę, fryzury te przyjmują coraz to nowe oblicza w każdym sezonie. Odkryj z nami koki w wersji wiosna-lato 2013.
 
Błyskawiczny kok. Będzie to z pewnością twój ulubiony rodzaj koka w tym sezonie! Błyskawiczny kok, którego zrobienie zabierze Ci dosłownie chwilę, jest z jednej strony niestaranny, a z drugiej stylowy. Aby nadać mu odpowiedni wygląd, nałóż na włosy piankę, która pokryje włosy i nada im teksturę. Kok ten powinien być noszony stosunkowo nisko, natomiast co do jego kształtu pozostawiamy wam całkowitą dowolność!
 
Tapirowany kok. Jeżeli chcesz nadać swojemu kokowi „nadmuchany” charakter, kluczem do sukcesu będzie tapirowanie. Dzięki tej technice, twój kok od razu zyska elegancki styl retro. Natapiruj włosy u nasady oraz na długości. Możesz też użyć wypełniacza do koka, aby podkreślić „nadmuchany” charakter swojego koka.
 
Wysoki kok. O ile w ostatnim sezonie nie było konsensusu co do umiejscowienia koka, o tyle w sezonie wiosna-lato, odpowiedź jest jedna: ma on być wysoko osadzony! Kok może być płaski, pełen objętości lub mini… Wybierz kształt koka, który najbardziej do ciebie pasuje, pamiętając o tym, by wykonać go możliwie jak najwyżej.
 
Lśniący kok. Koki również mogą nawiązywać do efektu wet look. Aby nadać swojemu kokowi wygląd niczym po zejściu z plaży, uliż włosy na żelu, zaczesując je do tyłu, a następnie wykonaj koka. Staraj się nie nakładać żelu na włosy przy głowie, aby ich nadto nie natłuścić. Oto kok, który będzie wiódł prym w tym sezonie!
 
Kok na czubku głowy. Ten pełen objętości kok, spięty na czubku głowy powraca do mody w tym sezonie, przyjmując różne oblicza. Może być surowy, wykonany na idealnie prostych włosach i spięty na czubku głowy lub też codzienny, z bardziej zmierzwionymi włosami.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ