Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kokarda – rockowy i kobiecy styl
Kokarda – rockowy i kobiecy styl
Trendy i styl

Kokarda – rockowy i kobiecy styl

Dział
Kobiety poszukujące nowości w dziedzinie fryzurowych akcesoriów będą zadowolone. Po opasce, na głowach zaczyna pojawiać się kokarda, która stylizuje fryzurę. Założony na czubku głowy dodatek pozwala podkreślić rockowy i kobiecy styl.
 
Trend. Trend zainspirowany jest stylem rockabilly i widoczny jest obecnie wszędzie. Niemniej jednak, najbardziej podoba się on zwolenniczkom tapirowanych włosów i dużych objętości. Kto jest prekursorką tej fryzury? Amy Winehouse, nawet jeśli o jej kokonie powinnaś zapomnieć.
 
Zoom na kokardę. Wybór kokardy jest bardzo ważny. Będziesz musiała wybrać taką kokardę, która będzie współgrać z twoją modną fryzurą! Na pokazie Alexis Mabille, zwyciężył dodatek morskiego koloru. Poza doborem odcienia, zwróć uwagę na długość kokardy – powinna ona okalać głowę i być zawiązana na jej czubku. W ciągu dnia, w ogóle nie będziesz musiała poprawiać fryzury.
 
Zrób fryzurę z pokazu. Najlepiej nie myj włosów w dzień układania fryzury. Niemniej jednak, nałóż na nie odrobinę suchego szamponu, by nadać im objętości. Natapiruj górną partię włosów, by ożywić je u ich nasady. Zrób przedziałek na boku, pozostaw luźno kilka kosmyków po każdej stronie twarzy, a następnie natapiruj resztę włosów i zwiąż je w wysoko upiętego koka. Zrób tak, by z koka wystawało kilka kosmyków, by znajdowały się one na poziomie karku, dzięki czemu twoja fryzura wyglądałaby tak, jakby zrobiona była w sposób chaotyczny. Weź kokardę i załóż ją na poziomie karku, a następnie zwiąż jej końcówki na czubku głowy. Wiązanie nie może być zbyt grube. Niech kilka włosów wystaje z kokardy. Spryskaj fryzurę lakierem i gotowe!
 
© Pixelformula / Pokaz Alexis Mabille prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ