Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kok XXL z klasą
Kok XXL z klasą
Fryzura

Kok XXL z klasą

Dział
Kok XXL uważany jest za klasyczną fryzurę, a w sezonie jesień-zima 2014-2015 prezentowany jest w szykownej wersji. Nie jest już on zarezerwowany wyłącznie dla tancerek. Można go zrobić zarówno wieczorem, jak i w ciągu dnia na ważne spotkanie. Zoom na ten trend.
 
Kok XXL z klasą. Kok XXL od kilku sezonów prezentuje się przede wszystkim na głowach kobiet, które ubierają się w luźnym stylu i które chcą wyglądać nowocześnie. Dzisiaj, koka XXL z klasą można nosić do wieczorowej sukni lub smokingu i wyglądać bardzo kobieco.
 
Dlaczego go nosić? Aby zawsze wyglądać elegancko. Strój i okazja są nieważne. Kok XXL umieszczony jest na czubku głowy i dodaje ci klasy. Jest on łatwy do uczesania i doskonale się trzyma na głowie: od rana do wieczora masz wspaniałą fryzurę.
 
Kok XXL z klasą, krok po kroku. Od kiedy pojawiły się wałki, nie musisz już mieć długich włosów. Niemniej jednak, muszą one sięgać przynajmnej do brody. Zaczesz wszystkie włosy do tyłu i wyprostuj je. Zwiąż w kucyk na czubku głowy. Następnie nałóż wałek wokół gumki. Owiń włosy wokół wałka tak, by nie był widoczny. Zwiąż włosy za pomocą dyskretnych spinek, by się idealnie trzymały. Spryskaj włosy lakierem, by utrwalić fryzurę.
 
© Pixelformula / Pokaz Donna Karan prêt-à-porter, Jesień-Zima 2011-2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ