Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kok z okresu "Belle Epoque", krok po kroku
Kok z okresu "Belle Epoque", krok po kroku
Fryzura

Kok z okresu "Belle Epoque", krok po kroku

Dział
Okres Belle Epoque zaczyna się na przełomie XIX i XX wieku. W tym czasie obserwowano duży rozwój społeczny, a kobiety zaczynają zajmować coraz ważniejsze miejsce w społeczeństwie. Widoczne jest to m.in. w sposobie ich ubierania i czesania się. Ich sukienki są coraz większe, a fryzury mają coraz większą objętość! Naucz się robić koka w stylu Belle Epoque, postępując zgodnie z poniższymi etapami.
 
Etap nr 1:
Jeśli chcesz uczesać tę fryzurę, nie myj włosów tego samego dnia. Dzięki temu będzie ona dłużej się trzymać. Najpierw natapiruj włosy. Dzięki temu, twój kok uzyska większą objętość.
 
Etap nr 2:
Po natapirowaniu włosów, wybierz kosmyki i okręć je wokół ich własnej osi, a następnie zaczesz je do tyłu. Nie mogą być one zbyt ulizane – muszą zachować objętość, by fryzura pozostała w duchu epoki.
 
Etap nr 3:
Włosy zaczesane do tyłu muszą być spięte z tym samym miejscu za pomocą dyskretnych wsuwek. Pozostaw kilka kosmyków na wysokości karku, by twoja fryzura była bardziej elastyczna.
 
Etap nr 4:
Z włosów okalających twarz wybierz kilka kosmyków. Nada to fryzurze zmierzwiony, a zarazem dopracowany efekt. Na koniec spryskaj fryzurę lakierem, by długo się trzymała.
 
© Pixelformula / Pokaz Collette Dinningan © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ