Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kok tancerki
Kok tancerki
Kok tancerki
Fryzura

Kok tancerki

Dział
Kok tancerki jest niezbędny, modny i elegancki jednocześnie. Idealna fryzura do pracy lub, by bawić się do białego rana,  gdyż pozostanie przez cały ten czas nienaganny! Kok tancerki został spopularyzowany i przybiera dziś różne formy.
Jak zrobić kok tancerki w prosty sposób. Pierwsza sztuczka: Unikajcie mycia włosów w dniu robienia koka. Włosy zbyt czyste są zbyt śliskie… Zacznij od wyprostowania włosów od cebulek po same końce za pomocą suszarki i szczotki albo po prostu prostownicą. Zbierz włosy do tyłu i zwiąż nisko gumką do włosów w koński ogon. Nie obawiaj się związać bardzo ciasno i spryskaj chmurką lakieru do włosów, aby żaden zwariowany kosmyk się nie wymknął ! Za pomocą grzebienia natapiruj lekko włosy od wewnętrznej strony na ich długości, następnie owiń włosy wokół gumki do włosów. Utrwal kosmyki za pomocą szpilek, aż kok będzie perfekcyjny. Na koniec spryskaj jeszcze raz chmurką lakieru, aby kok utrzymał się dłuższy czas. 
Warianty koku tancerki. Baw się kokiem tancerki i uwolnij swoją kreatywność! Jeśli nie przepadasz za surową stroną koku tancerki, nie jest konieczne, abyś wiązała całą fryzurę z tyłu.  Możesz podążyć boczną linią, nim zbierzesz włosy w kok lub ułóż kok wysoko, wiążąc włosy w koński ogon na czubku głowy, dla uzyskaniu trochę bardziej rockowego efektu.
Dodatki aby nadać jeszcze więcej charakteru. Na specjalną okazję lub zwykły aperitif w towarzystwie koleżanek, nie krępuj się umieścić w koku swój akcent przy ozdabianiu koka. Aby uzyskać look primabaleriny, wsuń we włosy satynową wstążkę. Aby fryzura była romantyczna, pomyśl o spinkach z kwiatowym motywem, piórami lub perłami. Jeśli chodzi Ci o styl rock, wybieraj czarny kolor. 
© Pixelformula / Backstage Butler, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ