Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kok spięty na szczycie głowy
Kok spięty na szczycie głowy
Fryzura

Kok spięty na szczycie głowy

Dział
Kok spięty na szczycie głowy został w zeszłym roku wylansowany przez fashionistki. W tym sezonie kontynuuje swoją ekspansję. Zarazem szykowny i casual, kok ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających oryginalnych fryzur, którą są jednocześnie proste i szybkie w realizacji.
 
Jakie są jego zalety? Kok spięty na szczycie głowy pozwala odkryć twoją twarz i jednocześnie dodaje jej delikatności. Można powiedzieć, że jest to mniejsza objętościowo i bardziej pasująca do stylu bohemy, wersja koka operowego. W poszukiwaniu prostoty, wybrało go wiele gwiazd, zarówno jako fryzurę na co dzień, jak i taką, w której można się pokazać na czerwonym dywanie.
 
Jak go zrobić? Istnieje kilka metod, jednak w każdym wypadku w celu osiągnięcia pełnego efektu potrzebne są długie włosy. Na początek, wyszczotkuj je i lekko utapiruj ich dolne partie, by nadać im objętości. Następnie, zwiąż włosy wysoko w kitkę. Począwszy od tego momentu metody mogą się różnić. Pierwsza metoda polega na skręceniu wystających z kitki włosów i zawinięciu ich wokół niej w celu stworzenia koka, którego zepniesz gumką zakończoną haczykiem. Jest to metoda niewątpliwie najszybsza! Aby uzyskać bardziej oryginalny efekt, utapiruj podstawę kitki i podziel wychodzące z niej włosy na dwa kosmyki. Skręć oba kosmyki ze sobą, a następnie okręć je wokół kitki. Jeżeli chcesz, by twoje włosy zyskały objętości, możesz w tym celu wykorzystać nieużywaną skarpetkę. Wytnij dziurę od strony palców tak, by powstała tuba, przez którą przejdzie twoja kitka. Natapiruj podstawę kitki, a następnie nałóż na nią opadające włosy tak, by całkowicie przykryły skarpetkę. Zepnij całość i spryskaj lakierem, aby kok utrzymał się dłużej. Jeżeli zależy ci, aby kok wyglądał na ułożony w nieładzie, możesz wyciągnąć kilka kosmyków włosów z przodu głowy (wokół twarzy), uzyskując w ten sposób bardzo naturalny efekt.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ