Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kok-precel
Kok-precel
Kok-precel
Trendy i styl

Kok-precel

Dział
Jest to fryzura bardzo prosta w realizacji, ale jednocześnie dość elegancka. Kok-precel doda szyku twoim włosom. Jego różne odmiany pozwolą ci odkryć nowe przyjemności i style. Oto trzy pomysły na tę fryzurę.
 
Klasyczny kok-precel. Wyszczotkuj i wyprostuj włosy przy użyciu płaskiej szczotki. Użyj pudru teksturyzującego, aby ochronić włos i móc łatwiej nad nim pracować. Precel powinnaś zawinąć asymetrycznie u dołu głowy z dowolnego boku. Po dokładnym uczesaniu włosów, zwiąż je w kitkę. Następnie, skręć włosy na całej długości i owiń je wokół niej. Upnij kok przy pomocy wsuwek i spryskaj lakierem.
 
Pleciony kok-precel. W kolekcji wiosna-lato 2012 Marca Jacobsa kok-precel jest pleciony. Warto przypomnieć, że warkocz przybrał rozmaite formy w tym sezonie i stał się niezwykle popularny. Aby zrobić tę piękną odmianę koka-precla, wyszczotkuj włosy i zaciągnij je do tyłu. Podobnie jak w przypadku klasycznego koka-precla, możesz zdecydować się umieścić go bardziej z boku, zamiast upinać go po środku na wysokości karku. Zbierz włosy w kitkę, a następnie zamiast je skręcić, spleć je w klasyczny warkocz z trzech kosmyków. Zakręć warkocz wokół kitki i upnij przy pomocy wsuwek.
 
Koki-precle po bokach. Najłatwiej wyobrazić sobie koki-precle po bokach przypominając sobie jedną z ikon pop kultury, księżniczkę Leię z trylogii Star Wars. Jej ogromne precle są dzisiaj kultowe, jednak chcąc nosić je na co dzień należałoby zmniejszyć ich rozmiar. Uczesz przedziałek pośrodku i zrób dwa kucyki po bokach, bliżej dolnej części głowy. Następnie stwórz swojego precla zakręcając i owijając kosmyki wokół kitki z każdej strony. Upnij je przy użyciu wsuwek i lakieru i… oto staniesz się nowoczesną księżniczką!
 
© Pixelformula / Pokaz Marca Jacobsa prêt-à-porter, Jesień-Zima 2012 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ