Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kok na powrót z wakacji
Kok na powrót z wakacji
Kok na powrót z wakacji
Fryzura

Kok na powrót z wakacji

Dział
Kok nie przestaje uwodzić miłośniczek modnych fryzur. Sezon Jesień-Zima 2013-2014 nie będzie wyjątkiem. To właśnie w tym sezonie kok powraca pod różnymi formami. Zoom na jego różne wersje, które powinno się nosić w nadchodzących miesiącach.
 
Napompowany kok. Kok o maksymalnej objętości, inspirowany fryzurami z lat 60., nadaje twojemu wyglądowi kobiecości i elegancji w stylu retro. Porządne natapirowanie włosów jest kluczem do udanego napompowanego koka. Nałóż na wilgotne włosy odrobinę pianki, a następnie wysusz je. Przejdź następnie do etapu tapirowania, aby nadać objętości włosom z wierzchu. Zepnij włosy w koka na wysokości karku lub na środku głowy w zależności od ochoty.
 
Mokry kok. Efekt mokrych włosów można bez wątpienia odnaleźć we wszystkich rodzajach fryzur. Efekt ten jest nie tylko zarezerwowany dla rozpuszczonych włosów, ale również można go uzyskać na modnych w tym sezonie kokach. Nałóż odrobinę żelu na włosy i rozprowadź go na ich całości. Następnie zrób bananowego koka przypominającego wyglądem te z lat 50.
 
Kok bombka. Ciągle obecny trend na koka na czubku głowy nie przestaje uwodzić kobiet o długich włosach. Modny i bardzo kobiecy pozwala wydłużyć sylwetkę i wyeksponować szyję. Aby go zrobić, musisz natapirować włosy, a następnie związać je w wysoki koński ogon. Dla maksymalnej objętości sięgnij po wypełniacz do koka. Okręć włosy wokół niego, tak aby nie był widoczny, a wszystkie wystające kosmyki przypnij do głowy wsuwkami. Na koniec, spryskaj włosy lakierem. 
 
© Pixelformula / Pokaz Ivana Helsinki prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ