Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kok i włosy natapirowane u nasady, prezentowane na pokazie Emporio Armani
Kok i włosy natapirowane u nasady, prezentowane na pokazie Emporio Armani
Trendy i styl

Kok i włosy natapirowane u nasady, prezentowane na pokazie Emporio Armani

Dział

Masz ochotę związać włosy w inny sposób niż klasyczny? Zrób kok oraz zmierzwiony tapir z przodu głowy. To doskonałe rozwiązanie, by nadać fryzurze objętości oraz charakteru.

 

Dom mody Emporio Armani prezentuje tapir na pokazie wiosna-lato 2015 podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Niemniej jednak, w tym przypadku, wyłącznie włosy u nasady są natapirowane, dzięki czemu fryzura jest pełna objętości. Reszta natomiast związana jest w niski kok. Fryzurę tę nosi się do luźnych i obcisłych ubrań. Jest to doskonałe rozwiązanie, by uwydatnić klasyczny lub oryginalny strój. W kwestii makijażu, na powieki należy nałożyć cień w niebieskim kolorze. Wybierz raczej jego tęczową wersję, by twoje spojrzenie się lśniło.

 

Jak zrobić tę fryzurę? Na początek, oddziel przednią część włosów. Wybierz jeden kosmyk i natapiruj go u nasady. Aby to zrobić, podnieś ją palcami i tapiruj grzebieniem w kierunku cebulek. Następnie, spryskaj go lakierem i opuść. Po zakończeniu, zaczesz włosy do tyłu i zwiąż w kok. Zaletą tej fryzury jest to, że natapirować można każdego rodzaju włosy, wszystko zależy od intensywności. Nie czekaj i wyglądaj jak rock&rollowa baby-doll!

 

© PixelFormula/ Pokaz Emporio Armani prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ