Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bananowy kok: trendy i retro
Bananowy kok: trendy i retro
Bananowy kok: trendy i retro
Trendy i styl

Bananowy kok: trendy i retro

Dział
Bananowy kok nie jest zarezerwowany tylko dla Panien Młodych. Po tym jak kilka razy odchodził i wracał, oto jego ostateczny come-back, dla tych z Was, które chcą być trendy i łączyć styl rockowy z szykownym retro. Wbrew powszechnej opinii nie jest niemożliwe zrobić go w domu. Oto dowód.
 
Dla kogo? Aby zrobić kok musisz mieć oczywiście włosy minimalnej długości. Kok banan przeznaczony jest dla kobiet, które mają włosy długie lub półdługie. Docenisz w nim to, że jest jednocześnie wystylizowany i klasyczny. Szczególnie ze względu na to, że możesz swobodnie do niego dobierać dodatki, według własnej inwencji. Możesz zawiązać szal na głowie, co podkreśli Twój styl retro lub wsadzić grzebień w kok, co pokaże jego wyrafinowanie, kok inny niż wszystkie!
 
Wersja szykowna retro. Utapiruj włosy na szczycie głowy, aby dodać im objętości. Zbierz większość swoich włosów do tyłu i lekko je wyszczotkuj. Następnie skręć włosy podnosząc je jednocześnie w górę głowy i zakręcając je dokładnie wewnątrz Twojego koka. Zepnij włosy szpilkami, które ukryjesz w koku bananie. Poukładaj pozostałe pasemka, doczepiając je do koka i uważając, aby dokładnie zakamuflować wszystkie zapięcia. Na koniec, spryskaj wszystko lakierem, aby Twój kok utrzymał się przez cały dzień!
 
Wersja rock. Aby dodać Twojemu bananowemu kokowi rockowego akcentu, wystarczy, że „dopniesz” do niego dodatkowy kok. Wyizoluj część włosów z góry głowy, a resztę zepnij w bananowego koka, według metody pokazanej powyżej. Zajmij się następnie dużym pasemkiem, które Ci pozostało. Utapiruj je przy pomocy grzebienia. Pamiętaj, by Twojej włosy nie były świeżo myte, aby fryzura trzymała się dłużej. Kiedy już utapirujesz włosy, rozczesz je lekko szczotką, zaciągając je do tyłu i doczepiając je do bananowego koka, jak zwykle, od wewnątrz.
 
© Pixelformula / Défilé Rochas prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ