Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kobieta: fryzury na powrót z wakacji 2013
Kobieta: fryzury na powrót z wakacji 2013
Fryzura

Kobieta: fryzury na powrót z wakacji 2013

Dział
Nowa pora roku to nowe trendy! Nic tak nie skłania do zmiany fryzury, jak powrót z wakacji. Oto propozycje na początek nowego roku szkolnego 2013:
 
Wet look. Ten trend, ciągle na czasie, łączący dwie tekstury włosów, kusi coraz więcej pań. Jednakże, początek roku szkolnego 2013 proponuje pewne niewielkie zmiany. Jeśli decydujesz się na wet look, to w całości, czyli nakładając żel albo wosk do stylizacji na całość włosów lub w wersji z przedziałkiem na środku zrobionym na włosach ulizanych po obu stronach głowy.
 
Objętość z lat 50. W tym sezonie, wypracowana burza loków odda hołd zeszłorocznym fryzurom. Godna hollywodzkich gwiazd polega na natapirowaniu włosów i na ułożeniu ich z pomocą wałków, aby nadać im maksymalnej objętości. Spryskaj lakiem dla porządnego utrwalenia.
 
Proste chłopięce obcięcie. Jest to trend, który nie wychodzi z mody wśród damskich fryzur: krótkie obcięcie, bardzo krótkie. Na pokazie Marca Jacobsa modelki prezentują chłopięce obcięcie pełne chaosu. Wydłuża ono szyję, a włosy są naturalnie roztrzepane i utrwalone dzięki niewielkiej ilości żelu.
 
Wypukły koński ogon. Podczas gdy w ubiegłych sezonach koński ogon jest gładki i ulizany, tej zimy będzie na odwrót. Jeśli chcesz mieć idealnie wpisującą się w trendy fryzurę, włosy u nasady muszą być być wypukłe - odstawać od skóry głowy. Aby uzyskać taki efekt, musisz natapirować włosy na długości i związać je wysoko na głowie. Utrwal całość lakierem.
 
Rozmyty bob z przedziałkiem na środku. Po raz kolejny, tej zimy włosy będą pofalowane. Trend ten nie przestaje uwodzić wszystkich tych z was, które szukają fryzury łatwiej w realizacji i utrzymaniu. Dla kobiecego efektu w stylu bohemy zrób przedziałek na środku, który nada fryzurze symterii. Efekt odmładzający gwarantowany!
 
© Pixelformula / Pokaz Roberto Cavalli prêt-à-porter Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ