Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kobiece spojrzenie w stylu baby doll
Kobiece spojrzenie w stylu baby doll
Trendy i styl

Kobiece spojrzenie w stylu baby doll

Dział
Spojrzenie jest bardzo ważne, więc nie możesz go zaniedbać. To największy atut, świadczący o kobiecości. Jedna rada: zaopatrz się w maskarę i eyeliner, które zapewnią ci intensywne, zalotne, prawie prowokacyjne spojrzenie. Oto przewodnik!
 
Spojrzenie w stylu baby doll, instrukcja. Na pokazach, prezentowany jest maksymalny efekt sztucznych rzęs, dzięki temu, że rzęsy narysowane są czarną kredką na samej skórze. Na co dzień, wybierz wersję "soft", ale taką, która będzie równie skuteczna. Nałóż na górną powiekę jasny cień. Następnie, użyj eyelinera w słoiczku (wersja flamaster również działa) i zarysuj długą kreskę od górnych rzęs za pomocą skośnego pędzelka. Następnie, zaopatrz się w grubą maskarę i nałóż ją w sposób zygzakowaty od dołu do góry, pod i nad rzęsami. Wreszcie, czas je wystylizować. W tym celu, trzymaj tusz pionowo, odchyl rzęsy i sklej je ze sobą. Rezyltat będzie zaskakujący.
 
Jasny podkład. Styl baby doll zobowiązuje – różowy kolor jest obowiązkowy. Cel? Mieć naturalną, wiosenną, różowawą cerę. Najpierw, zakryj niedoskonałości płynnym podkładem oraz pudrem rozświetlającym. Następnie, nałóż na kości policzkowe odrobinę różu, a na koniec posmaruj usta przezroczystym glossem.
 
Romantyczna fryzura. Możesz odkryć swoją ładną buzię, robiąc wysoki, dobrze ulizany kok lub pozostawić na głowie piękne loki. Nie wahaj się dodać do fryzury akcesoriów, takich jak spinki zdobione cekinami lub perłami w pastelowych tonach.
 
© Pixelformula / Pokaz Louis Vuitton prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ