Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kobieca fryzura na pazia: Streetstyle
Kobieca fryzura na pazia: Streetstyle
Fryzura

Kobieca fryzura na pazia: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Fryzura na pazia w kolorze śnieżny blond. Nasz dzisiejszy streetstyle, z uwagi na swoje cienkie włosy, zdecydowała się na odważną fryzurę, by jej miejski i śmiały styl był bardziej wyraźny. Nie jest to fryzura na pazia, którą nosili chłopcy w podstawówce. Dziś należy nosić dłuższe włosy oraz grzywkę. Aby była ona bardziej wyrafinowana, warto jest podkręcić końcówki. By uzyskać ten efekt, użyj prostownicy, a następnie pasty modelującej do włosów.
 
Jej wygląd? Przewodnim motywem sylwetki jest jeans. Spodnie w stylu boyfriend oraz jeansowa koszula wiodą prym. By chronić się przed zimnem, nasz dzisiejszy steetstyle zainwestował w morską bluzę, którą ubrał na koszulę. W ręce trzyma skórzaną torbę, natomiast na nogach widnieją pozłacane buty w stylu derby. Wygląda ona zarówno zabawnie, jak i estetycznie. Wisienką na torcie są polaryzowane, kwadratowe okulary słoneczne.
 
Rada dnia. Kobiety o kręconych i kędzierzawych włosach powinny unikać tej fryzury. Ciężko byłoby im codziennie ją układać! Wybierz fryzurę na pazia, jeśli masz wąską twarz i raczej proste włosy.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ