Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kitka, wersja na wiosnę
Kitka, wersja na wiosnę
Kitka, wersja na wiosnę
Fryzura

Kitka, wersja na wiosnę

Dział
Wszyscy kochają kitkę przede wszystkim za to, że jest praktyczna. W kilka sekund możesz zebrać swoje włosy, związać je i już jesteś uczesana. Jednak wiedz, że w zależności od miejsca, w którym ją upniesz, efekt nie będzie taki sam…
Wysoka kitka dla wyrafinowanego wizerunku. Wybierz wzniosłość! Wiążąc włosy na czubku głowy, wyrafinujesz sylwetkę i dodasz jej szykowności. Jeżeli chcesz mieć surowy look, ale ciągle pozostać trendy, wyprostuj włosy przy użyciu kremu do brushingu i zwiąż je, kładąc jej jednocześnie z tyłu. Aby sprawić, by Twoja fryzura była trochę retro, dodaj jej objętości, karbując kosmyki z góry głowy, a następnie zbierając je w wysoką kitkę.
Niska kitka, aby wpisać się w styl bohème. Dość swobodna fryzura, zapewniająca zrelaksowany i romantyczny wygląd. Nie wahaj się wyjąć z niej kilku kosmyków po to, by dodać fryzurze artystycznego nieładu. W tym wypadku, nie ma potrzeby prostować włosów. Wręcz przeciwnie, pozwól im żyć lub zagraj efektem wavy używając naszej pianki do stylizacji, która definiuje loki albo użyj po prostu lokówki.
Kitka z boku. Bądź oryginalna! Zrób ładny przedziałek z boku i zbierz włosy z tej samej strony. Możesz nawet pobawić się dodatkami, takimi jak, na przykład, szalik lub biżuteria do włosów. Jeżeli chodzi o pracę nad włosami, mamy tutaj również dwie szkoły. Możesz pokazać bardzo proste włosy, użyj do tego prostownicy. Inną opcją jest miękki brushing lub lekka ondulacja. Fryzura może nie będzie tak dopracowana, ale ciągle trendy. Nie ograniczaj się, kitka dostosowuje się do Twoich pragnień i do Twojej kreatywności.
© Pixelformula / Backstage Ungaro, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ