Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kilkupiętrowy kucyk - musisz go zrobić!
Kilkupiętrowy kucyk - musisz go zrobić!
Trendy i styl

Kilkupiętrowy kucyk - musisz go zrobić!

Dział
Znalezienie alternatywy dla kucyka jest łatwiejsze, niż ci się wydaje! Istnieją jeszcze prostsze fryzury, niż warkocz czy zawijany kucyk. Wśród nich, znajduje się kilkupiętrowy kucyk.
 
Dla kogo? Dla tych kobiet, które chcą się szybko uczesać i które mają włosy o długości XXL. Kobiety, które nie mają odpowiednio długich włosów, powinny pomyśleć o ich przedłużeniu! Aby to zrobić, nie jesteś zmuszona iść do fryzjera. Zaopatrz się w doczepiane włosy, które będziesz mogła zakładać i zdejmować w twojej łazience, kiedy tylko zechcesz.
 
Kilkupiętrowy kucyk. Aby zrobić kilkupiętrowego kucyka z pokazu Valentino (powyżej) wystarczy, że masz długie włosy i kilka gumek. Zdjęcie znakomicie prezentuje fryzurę, która zapewni ci elegancki i wyrafinowany styl. Zwróć uwagę na to, by dobrze go zrobić.
 
Jak zrobić fryzurę z pokazu? Bardzo często, kobiety nie chcą naśladować fryzur z pokazów, które wydają się być zbyt wymyślne. Niemniej jednak, w tym przypadku tak nie jest! Na wybiegu, modelki noszą przedziałek pośrodku głowy oraz niski kucyk. Niemniej jednak, ty możesz uczesać go bez grzywki i zrobić jego wysoką wersję. Sama zdecyduj, który z nich ci bardziej pasuje. Najważniejsze jest to, by związać włosy w kucyk, a następnie nałożyć na niego gumki w odstępie ok. 3 cm. Najlepiej, jeśli zrobisz 5 lub 6 wiązań. Spryskaj fryzurę lakierem, by zapewnić jej długotrwałość.
 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ