Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kilka sposobów na ożywienie fryzury
Kilka sposobów na ożywienie fryzury
Nowości

Kilka sposobów na ożywienie fryzury

Dział
Znudziła Cię Twoja fryzura? Zastanawiasz się, jak ją zmienić? Wypróbuj nasze pomysły! Odśwież swoją fryzurę w prosty i szybki sposób. Oto kilka rozwiązań.
 
Tapir XXL - należy do tych fryzur, które możesz nosić każdego dnia. Jest łatwy do uczesania i dodaje elegancji. To idealne rozwiązanie dla wszystkich kobiet! Bez względu na to, czy masz włosy długie, półdługie, czy krótkie.
 
Jak go zrobić? Zaczesz kilka kosmyków do przodu, natapiruj je za pomocą grzebienia, spryskaj lakierem Fix Ultime i ułóż na czubku głowy. Jeszcze tylko wyprostuj włosy i gotowe! Aby efekt utrzymał się dłużej, możesz dodatkowo użyć pianki Design Mouse Urban Style.
 


 
Udawany bob - po umyciu i osuszeniu ręcznikiem, nałóż na jeszcze wilgotne włosy odrobinę pianki do modelowania. Pozwoli to zwiększyć miękkość i objętość fryzury. Następnie wysusz włosy. Trzymaj głowę do dołu, by nie sklejały się one u nasady. Kiedy będą już suche, zrób przedziałek z boku lub pośrodku. Następnie zwiń włosy do środka na wysokości karku. Całość umocuj przy użyciu spinek i spryskaj lakierem, tak aby Twój udawany bob, wytrzymał przez cały dzień.
 


 
Half-hawk - to idealne rozwiązanie, jeśli nie zdecydowałaś się jeszcze na bardzo krótką fryzurę.  Dzięki niemu będziesz mogła nosić jednocześnie krótkie i długie włosy. W ten sposób możesz sprawdzić, czy pasuje do Ciebie krótka stylizacja. Aby wykonać fryzurę Half-hawk wystarczy, że wygolisz włosy z jednej strony głowy, pozostawiając maksymalnie długie włosy na jej górnej części. Możesz to wykonać również na włosach krótkich.
 


 
 
Po prostu grzywka - pasuje niemalże do każdej fryzury. Możesz ją czesać na bok, do przodu lub spiąć spinką. Jeśli boisz się, że będzie za krótka lub będziesz się z nią źle czuła, nie przejmuj się – bardzo szybko odrasta.
 


 
 
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ