Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Keratin Therapy, innowacja Jean Louis David
Keratin Therapy, innowacja Jean Louis David
Keratin Therapy, innowacja Jean Louis David
Pielęgnacja

Keratin Therapy, innowacja Jean Louis David

Dział
Keratyna jest obecnie popularnym składnikiem kosmetyków do pielęgnacji włosów. Białko to posiada wiele zalet i ma zbawienny wpływ na twoje włosy! Z tego powodu, Jean Louis David postanowił stworzyć rewolucyjny keratynowy program pielęgnacyjny, by twoje włosy stały się miękkie, lekkie i błyszczące. Dowiedz się więcej o kompleksowym programie pielęgnacji włosów w domu!
 
Produkty Keratin Therapy składają się z cząsteczek keratyny o różnej wielkości. Ich wspólne działanie trwale restrukturyzuje włókna włosów i wydobywa piękno najbardziej wrażliwych z nich. Ten składający się z 3 produktów program skupia się nie tylko na zewnętrznej powierzchni włosa, ale także na wnętrzu włókien włosowych.
 
Zacznij od umycia głowy szamponem Maksymalna Czystość, który przygotuje włosy do kolejnych zabiegów. Następnie nałóż maskę Wyjątkowa Miękkość, która odbuduje włosy i nada im miękkości. Na koniec, zastosuj termoaktywną odżywkę odbudowującą Pełny Blask, która ochroni włókna włosów i przedłuży działanie programu Keratin Therapy.
 
Wybierz się szybko do salonu Jean Louis David, aby odkryć te wszystkie nowości!
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ