Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

JLD
JLD
JLD
Nowości

Kerastase dla mężczyzn

Dział

ABC prawidłowej pielęgnacji włosów mężczyzn

Piękne, zdrowe i lśniące włosy są ozdobą zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jak okazuje się w praktyce, najpopularniejszym kosmetykiem stosowanym przez panów jest szampon. Co ważne, jego wybór nie może być przypadkowy. Styliści fryzur gwiazd podkreślają, że doskonałej jakości szampony, nie tylko pielęgnują włosy, ale przede wszystkim pozwalają wyeliminować takie problemy, jak łupież czy nadmierne przetłuszczanie się. Marka Jean Louis David wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn, oferując profesjonalne szampony z linii produktów Kerastase.

Różnorodność dostępnych kosmetyków do włosów oraz zakres ich stosowania zależy przede wszystkim od długości pasm oraz częstotliwości wykonywania zabiegów stylizacyjnych. Mężczyźni dużo rzadziej korzystają ze urządzeń przeznaczonych do termicznej stylizacji włosów, w związku z czym ich kosmyki nie są tak bardzo narażone na wysokie temperatury oraz obciążenie, związane ze stosowaniem nadmiernej ilości preparatów do ich stylizacji.

Kerastase Bain Prevention

Kąpiel przeciw wypadaniu do włosów ze skłonnością do wypadania stałego i okresowego. Składniki działają kojąco i regulują procesy równowagi skóry głowy niezbędne do prawidłowego wzrostu włosów. W rezultacie włosy są wzmocnione, skóra głowy oczyszczona i zrównoważona.

Kerastase Specifique Stimuliste

Spray energetyzujący do skóry głowy przeciwdziałający wypadaniu włosów, wzmacniający korzeń włosa do codziennego stosowania, bez spłukiwania. Pomaga stymulować naturalny wzrost włókna włosowego. Utrzymuje gęstość włosów. Przedłuża życie włosa i zwiększa jego grubość. Sprawa, że włosy stają się mocniejsze i jędrniejsze.

Kerastase Specifique Bain Antipelliculaire

Kąpiel przeciwłupieżowa dla osób z tłustym lub suchym łupieżem. Usuwa zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy, Usuwa widoczne płaty łupieżu aż do 8 tygodni, zarówno w przypadku łupieżu tłustego, jak i suchego. Formuła wzbogacona o składniki o właściwościach przeciwgrzybicznych i antybakteryjnych.

Kerastase Specifique Dermo Calm

Kąpiel przeznaczona jest do włosów normalnych lub mieszanych oraz do wrażliwej skóry głowy. Oprócz kompleksu Hydra-Destress zawiera witaminę B3 (PP), która delikatnie pobudza mikrocyrkulację krwi.

Kerastase Specifique Bain Divalent

Szampon do tłustej skóry głosy i suchych włosów. Równocześnie oczyszcza tłustą skórę głowy i odżywia uwrażliwione końce włosów. Nadaje skórze głowy uczucie natychmiastowego odświeżenia. Reguluję produkcję sebum przez skórę głowy. Odżywia przesuszone partie włosów.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ