Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kaskada włosów
Kaskada włosów
Kaskada włosów
Trendy i styl

Kaskada włosów

Dział
To jeden z największych trendów sezonu jesień-zima i z pewnością najbardziej seksowny… Ten rodzaj ondulacji nazwaliśmy kaskadą włosów. Masz wrażenie, że włosy są niby od niechcenia spuszczone w dół ramion, co daje im seksowny i szykowny wygląd.
Kaskada włosów. Fryzura wyszukana, włosy marzeń: będziesz w niej bardziej wysublimowana. Prosta w realizacji, możesz na nią sobie pozwolić, jeżeli chcesz pokazać swoje długie włosy. 
Jak ją zrobić? Nałóż na wilgotne włosy 3-4 dawki pianki kształtującej włosy lub dodającej im objętości. Pozwala to napiąć włókna włosa i dodać im animuszu, dzięki czemu zyskają na objętości. Osusz wcześniej głowę po to, by zoptymalizować efekt, a następnie delikatny brushing przy pomocy suszarki i okrągłej szczotki. Aby to zrobić rozdziel włosy, które nawijasz na szczotkę zaczynając zawsze od tych spod spodu. 
Zanim wyciągniesz lokówkę, zrób przedziałek na boku. Wybierz dużą średnicę, aby zrobić duże loki. Zakręcaj duże kosmyki wokół lokówki i utrzymuj pozycję przez pewien czas. Powtarzaj tę operację od połowy długości aż do końcówek i utrwal całość przy użyciu lakieru. 
Powinnaś wiedzieć, że kaskada włosów nie jest koniecznie falowana! Jeżeli chcesz, możesz pozwolić swoim włosom opadać na ramiona, po zwykłym brushingu, co zapewni im naturalny i zarazem wyrafinowany wygląd.
© Pixelformula / Défilé Anna Sui prêt-à-porter, Printemps-Été 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ