Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kask zdobiony biżuterią
Kask zdobiony biżuterią
Trendy i styl

Kask zdobiony biżuterią

Dział
W tym sezonie, na wybiegach dzieją się dziwne rzeczy! Po tiarze, to kask prezentuje się na głowach kobiet. Pamiętaj, że w tym przypadku, nie ma mowy o kasku na motocykl, ale o takim, który zdobiony jest biżuterią. Pomysł wydaje się dziwny, ale jest jak najbardziej prawdziwy.
 
W ostatnich sezonach, kreatorzy domu mody Dolce & Gabbana udowodnili, że nie brakuje im inspiracji! Po koronie ozdabianej biżuterią, to kask zdobiony biżuterią prezentuje się na głowach kobiet. Nie masz nic przeciwko noszenia diademu, który sprawia, że wyglądasz jak księżczniczka, ale trudniej jest ci zrozumieć noszenie kasku, który równie bogato ozdobiony jest kamieniami szlachetnymi. Niemniej jednak, dodatek ten ma jednego plusa: nie trzeba do niego robić żadnej fryzury!
 
Czy dla Dolce & Gabbana, inspiracją byli rycerze? Czy świat z "Gry o Tron", poza ekranami, podbił również pokazy mody? Bez względu na powód, wygląda na to, że trudno jest sobie wyobrazić noszenie takiego dodatku. Nawet w formie kominiarki, chroniącej przed mrozem, dodatek z pokazu wydaje się zbyt ekstrawagancki. Na przebierany wieczór z okazji Halloween możesz go włożyć, ale na co dzień będziesz musiała o nim zapomnieć.
 
© Pixelformula / Pokaz Dolce & Gabbana prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ