Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kask z włosów, z wybiegu na ulicę?
Kask z włosów, z wybiegu na ulicę?
Fryzura

Kask z włosów, z wybiegu na ulicę?

Dział
Każdy z pokazów Alexandra McQueena jest zaskoczeniem, zarówno w kwestii kreacji noszonych przez modelki, jak i ich makijażu oraz fryzur. W sezonie Jesień-Zima 2014, to fryzury najbardziej zachwyciły publiczność. Przypominały one kask. Czy należy zrobić tę fryzurę? Oto nasze zdanie.
 
Kask z włosów, prezentowany na wybiegu. Z daleka wydaje się, że modelki noszą kask. Ich włosy wyglądają, jakby były owinięte wokół głowy i chroniły ją tak, jak kask. Niemniej jednak, z bliska widać, że fryzura ta jest zupełnie inna! Zrobiona jest ona z ulizanych w horyzonalnej pozycji warkoczy. Jest ona dużo bardziej glamour!
 
Co należy zachować? Pomysł na ulizane warkocze, ale nie kierunek, w którym są uczesane. Aby doskonale uwydatnić twarz i naturalne ułożenie włosów, warkocze muszą wyglądać naturalnie. Zapomnij o dwóch warkoczach, otaczających twarz, jak w latach 90. Zachowaj tylko pomysł, związany ze zrobieniem warkoczy!
 
Jak go nosić? Robiąc warkocze, ale nie w takim kierunku, jak na pokazie McQueen. Rozdziel włosy na kilka części, by stworzyć tyle warkoczy, ile chcesz, najlepiej sześć. Uczesz włosy zgodnie z techniką, stosowaną przy robieniu afrykańskiego warkocza. Uważaj, by nie stworzyć efektu kasku – zapleć włosy tylko do połowy ich długości. Reszta włosów powinna być rozpuszczona. Co więcej, jeśli zapleciesz je od nasady po końcówki, uzyskasz surowy efekt. Dlatego też lepiej tego nie rób.
 
© Pixelformula / Pokaz Alexander McQueen prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ