Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kask i włosy: nasze rady
Kask i włosy: nasze rady
Fryzura

Kask i włosy: nasze rady

Dział
Jeśli na co dzień jeździsz skuterem lub motocyklem, nie możesz obyć się bez noszenia kasku. Możesz uważać, że jest on nieestetyczny lub niedopasowany do twojej fryzury, jednak nie ma mowy, by jeździć bez niego. Oto nasze rady, jak żyć w harmonii z twoim kaskiem.
 
Nawet jeśli twój kask posiada wentylację, jego noszenie na pewno odbije się na włosach, ponieważ w zamkniętym pomieszczeniu, skóra głowy nieuchronnie będzie generowała więcej ciepła niż zwykle. I to właśnie fakt pocenia się zmieni ułożenie twojej fryzury. "Jednak, nie musisz się martwić o potencjalny wpływ noszenia kasku na twoje włosy. Kask nie niszczy włosów i też nie wpływa negatywnie na ich zdrowie."
 
Włosy kręcone, proste, cienkie ... Niezależnie od ich rodzaju, jeżeli chodzi o noszenie kasku, wszystkie mamy te same problemy! Kask "spłaszcza" twoją fryzurę, czego na pewno nikt ci nie zazdrości. Należy wybierać strzyżenia, które zredukują efekt braku uczesania. "Wybieraj zatem fryzury, które łatwo układają się same, jak na przykład strzyżenia degażowane, cieniowane lub w nieładzie. Krótkie ścięcie, podobnie jak długie, wcześniej spięte, włosy także zredukują niekorzystny wpływ noszenia kasku,.”
 
Radzimy też unikać nakładania produktów do układania włosów przed włożeniem kasku. "Żel lub pianka nawilgną potem ze skóry głowy i dodatkowo zdeformują twoją fryzurę. W dodatku, nie jest to zbyt higieniczne… gdyż produkty do stylizacji ubrudzą twój kask od wewnątrz." Jednakże, weź ze sobą lakier o słabej mocy utrwalenia lub serum, by ułożyć włosy przed przyjściem do biura. Nie przesadź jednak z ilością nałożonego produktu, by nie pobrudzić kasku kosmetykami do włosów!
 
Nasza rada: Wybierz raczej kask zapewniający dobrą cyrkulację powietrza, aby uniknąć nadmiernego pocenia się skóry głowy. Jeśli stwierdzisz, że twój kask przyczynia się do przetłuszczania twoich włosów, nie wahaj się użyć od czasu do czasu suchego szamponu, który nałożysz na włosy u nasady, aby ograniczyć efekt ich przetłuszczanie się.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ