Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Karen, 29 lat: „Kok z warkoczy, moja alternatywa dla korony!”
Karen, 29 lat: „Kok z warkoczy, moja alternatywa dla korony!”
Karen, 29 lat: „Kok z warkoczy, moja alternatywa dla korony!”
Trendy i styl

Karen, 29 lat: „Kok z warkoczy, moja alternatywa dla korony!”

Dział
Twój look? Elegancki i nienaganny. Nie lubię przyciągać oczu zbyt ekstrawaganckimi dodatkami. Nawet jeżeli czasami lubię ostre kolory lub duże dodatki, aby się wyróżnić, to większość tego co noszę ma klasyczny kształt i jednolitą barwę. Pozbyłam się wszystkiego co jest w paski, z nadrukami lub w groszki. Czerń pozostaje dla mnie kolorem ponadczasowym i szykownym, bez którego nie mogłabym się obejść. Szczególnie, że idealnie pasuje do wszystkiego!

Twoja fryzura? Mam jasną cerę i kasztanowe włosy. Ale tylko naturalnie! Uważałam, że jest to zbyt kolokwialne i nieodzwierciedla mojej osobowości. Oglądając Christinę Hendricks w serialu Mad Men, zakochałam się w rudym. Może nie tak ognistym jak u tej aktorki, trochę bardziej zniuansowanym, który rozlewa się po moich włosach. Dzisiaj nie jestem już w stanie się bez nich obyć i codziennie je pielęgnuję, by zachowały pełnię blasku! Używam maseczki do włosów farbowanych i raz na trzy miesiące udaję się do fryzjera, aby dokonać niezbędnych poprawek. 

Twój styl dzisiaj? Mam długie włosy i za nic w świecie ich nie zetnę, gdyż pozwalają mi na różnorodność uczesań, w szczególności na różnego rodzaju wiązania i koki. Do tego stopnia, że moje koleżanki przezywają mnie Panią Kok! W zeszłym roku oszalałam na punkcie koku w kształcie bułki, w tym sezonie moją uwagę przyciągnęły warkocze. Korona z warkoczy jest bardzo ładna, ale zbyt skomplikowana dla mnie do zrobienia. Postanowiłam zatem zachować ducha koka i zrobić ze swoich włosów warkocze przez ich umocowaniem. Najpierw zrobiłam więc kitkę, później splotłam mój warkocz z trzech pasemek, które następnie owinęłam wokół mojej kitki. Proste i szybkie!
 

 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ