Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura

Karbowany kok: z wybiegu na ulicę?

Dział
Masz ochotę zrobić prostą i oryginalną fryzurę? Odkryj szykowny sposób noszenia karbowanych włosów, zaprezentowany na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Venexiany podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku.
 
Trend. Na pokazie, modelki noszą niski kok, usytuowany lekko na boku. Jest on dosyć luźny, co zwiększa jego objętość. Włosy są wyprostowane i lśniące. Najbardziej przyciągają uwagę karbowane kosmyki z przodu głowy. Uwydatniają one fryzurę i sprawiają, że jest unikatowa.
 
Jak go nosić? Ten niski kok jest bardzo elegancki. Tak, jak na pokazie, doskonale pasuje on do nowoczesnego stroju, a także do dopracowanego makijażu. Uczesz go na specjalną okazję lub wtedy, gdy chcesz się wyróżniać, zachowując dystyngowany styl. Jeśli zmodyfikujesz klasyczną wersję koka i dodasz do fryzury karbowane kosmyki, na pewno nie przejdziesz niezauważona!
 
Jak go zrobić? Umyj włosy szamponem Nawilżenie i Lekkość gamy Oil Therapy. Twoim celem jest nadanie włosom połysku! Następnie, wysusz je i dokładnie rozczesz. Oddziel partię włosów z przodu głowy, nałóż na nią produkt termo-aktywny i użyj karbownicy. Następnie, zarysuj wyraźny przedziałek na boku. Zbierz włosy na wysokości karku i stwórz niski kok. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem.
 
©PixelFormula, Pokaz Venexiana, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
Karbowany kok: z wybiegu na ulic ę
Karbowany kok: z wybiegu na ulicę
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ