Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Karbowane włosy: Streetstyle
Karbowane włosy: Streetstyle
Trendy i styl

Karbowane włosy: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Zainspirowana tymi, które robiłaś zanim poszłaś do szkoły podstawowej. Wcześniej plotłaś ściśnięte warkocze na noc, a dziś istnieje szeroki wybór karbownic, które pozwalają uzyskać karbowane włosy. Nasz dzisiejszy streetstyle wybrał perfekcyjną karbownicę, by uzyskać taki rezultat. Jej włosy karbują się już od nasady. Lepiej jest natomiast zacząć od połowy głowy, by fryzura nie miała zbyt dużej objętości.
 
Jej wygląd? Złożony przede wszystkim z elementów w czarnych kolorach. Czarne spodnie typu slim oraz czarny t-shirt z białymi dodatkami są podstawowymi częściami stroju. Na nogach widnieją botki, a na ramionach długa kamizelka, chroniąca przed zimnem. Nasz dzisiejszy streetstyle wybrała skórzaną torbę XXL, w której chowa wszystkie rzeczy, których potrzebuje, kiedy idzie do pracy.
 
Rada dnia. Przygotuj swoje włosy i nadaj im ochronę zanim użyjesz karbownicy. Najlepiej upewnij się, że są suche i nasmarowane kremem. Aby rezultat był idelany, wybieraj szczególnie cienkie kosmyki.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ