Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Karbowane włosy są bardzo retro
Karbowane włosy są bardzo retro
Karbowane włosy są bardzo retro
Fryzura

Karbowane włosy są bardzo retro

Dział
Już od kilku sezonów jesteśmy świadkami powrotu fryzur retro, które uszlachetniają sylwetki szykowne i zmysłowe. Zoom na karbowanie włosów w stylu vintage. 
Włosy karbowane, wersja lata 20. Karbowanie włosów w stylu retro pasuje w szczególności do włosów krótkich lub ściętych w carré. Te kanciaste fale nosi się z boku i można je otrzymać przy użyciu różnych technik. Najprostszym i najszybszym sposobem jest wsadzenie płaskich wsuwek poziomo w mokre włosy. Przed wykonaniem tej czynności nałóż odrobinę pianki do stylizacji, która doda fryzurze wytrzymałości. Trzy wsuwki wystarczą, aby nadać twoim włosom wyraźne karby, w szczególności, jeżeli włosy są krótkie. Wysusz dokładnie głowę przed ich wyjęciem. Do stylizacji wcięć i utrwalenia całości użyj żelu. 
Włosy karbowane, wersja lata 50. Wcięcia są mniej ustrukturyzowane, ale również dopracowane tak, by uzyskać look femme fatale. Tym razem, pomóż sobie rolkami, które zapewnią Ci trwałość fryzury i perfekcję wykonania. Na mokrych włosach, zrób dwa lub trzy loki na szczycie głowy, zawijając duże kosmyki włosów wokół rolki. Następnie zrób to samo z trzema lub czterema kosmykami z dołu głowy. Pozostaw do wysuszenia, które wspomożesz dodatkowo suszarką na sam koniec, przed wyciągnięciem rolek. Karby uzyskasz dzięki odpowiedniej stylizacji. Weź szczotkę i rozczesz delikatnie loki, wpisując w nie zdecydowany ruch w stylu retro. Spryskaj włosy lakierem, żeby utrwalić fryzurę. 
© Pixelformula / Backstage Posen Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ