Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Karbowane włosy bez użycia karbownicy
Karbowane włosy bez użycia karbownicy
Eksperci

Karbowane włosy bez użycia karbownicy

Dział
Powrót mody na karbowane włosy nie jest żadną rewolucją! Każdego roku, efekt ten powraca na nowo, wpisując się w najmodniejsze trendy w stylizacji włosów. O ile karbownica umożliwia zdecydowanie najszybciej uzyskać efekt karbowanych włosów, o tyle, nie oznacza to, że nie istnieją inne sposoby na uzyskanie tego efektu. Przyjrzyjmy się temu bliżej.
 
Karbowanie włosów bez użycia karbownicy wymaga niewątpliwie określonej rezerwy czasowej. „Karbowanie włosów bez użycia karbownicy nie może być wykonane bez odpowiednich przyrządów i kilku godzin wolnego czasu. Alternatywna technika polega bowiem na nawijaniu włosów pasmo po paśmie na kokówki. Wystarczy odrobinę wprawy, aby fale sprostały twoim oczekiwaniom!”
 
Aby karbowanie było naprawdę udane, twoje włosy powinny spełniać kilka kryteriów. „Włosy powinny być półdługie lub długie, cienkie i raczej proste. O ile finalny rezultat karbowania można uzyskać także na gęstych włosach, o tyle warto wziąć pod uwagę ilość włosów, które będą musiały być poddane temu zabiegowi. Ponadto, tego typu fale po prostu lepiej utrzymują się na cienkich włosach. Uwaga – w przypadku krótkich włosów, technika ta może sprawić, że fryzura będzie nie do poskromienia!”
 
Możesz pokarbować wszystkie swoje włosy lub tylko ich część. „Podobnie, jak w przypadku mody na wet look, twoje włosy mogą mieć dwoistą naturę. Włosy u nasady mogę pozostać proste, a włosy na długości być pokarbowane. Taka fryzura może być z powodzeniem noszona na co dzień. Na wieczór, możesz pokusić się o jeszcze wyrazistsze wyeksponowanie fal na włosach!”
 
Nasza rada: Aby maksymalnie utrwalić swoją karbowaną stylizację włosów, użyj pianki lub produktu utrwalającego zanim przystąpisz do karbowania włosów. Następnie, po ukończeniu karbowania spryskaj fryzurę lakierem.
 
© Pixelformula / Pokaz Oscar de la renta prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2012 ©Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ