Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Karbowane loki w stylu retro
Karbowane loki w stylu retro
Fryzura

Karbowane loki w stylu retro

Dział
Efekt wavy jest niezastąpiony. Mimo przemijających pór roku, fryzura wciąż jest obecna zarówno na ulicach, jak i na wybiegach. Niemmniej jednak, można znaleźć dla niej kilka alternatyw, szczególnie karbowane loki w stylu retro. Nadają one włosom ruchu i świeżości.
 
Trend. Karbowane loki w stylu retro to fryzura pomiędzy karbowanymi lokami a efektem wavy. Gęste loki nie powinny być robione od nasady włosów po ich końcówki. Na pokazie Giorgio Armani (powyżej), zaczynają się one u nasady, ale nie sięgają końcówek, w przeciwieństwie do fryzur, które zyskują ruch dzięki lokom zrobionym na całej długości.
 
Dla kogo? Karbowane loki w stylu retro najlepiej wyglądają na średniej długości i długich włosach. W tym przypadku, efekt jest bardziej widoczny i łatwiejszy do zrealizowania. Musisz jednak uważać, bo jeśli zrobisz tę fryzurę na krótkich włosach, mogą one na tym ucierpieć. Objętość loków mogłaby być za duża, a fryzura nieestetyczna.
 
Jak zrobić karbowane loki w stylu retro? Zapomnij o karbownicy, wałkach oraz o usłudze wavy w salonie fryzjerskim. W tym przypadku, powinnaś nauczyć się doskonale obsługiwać lokówkę lub też zrobić zaciśnięte warkoczyki, dzięki którym uzyskasz podobne loki do tych, które prezentowane są na pokazie. Nie śpij w warkoczach myśląc, że włosy się wysuszą przez noc i stworzą taki efekt. Powinnaś je zapleść dopiero wtedy, gdy włosy będą prawie suche, a następnie je podsuszyć, by nie były wilgotne. Rozpuść włosy i nałóż na nie odrobinę lakieru, by zapewnić fryzurze długotrwałość. Nie pleć warkoczy po końcówki. Dzięki temu uzyskasz bardzo modną, dwuwarstwową fryzurę.
 
© Pixelformula / Pokaz Giorgio Armani prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ