Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kapelusz panama, który ochroni twoje kręcone włosy: Streetstyle
Kapelusz panama, który ochroni twoje kręcone włosy: Streetstyle
Trendy i styl

Kapelusz panama, który ochroni twoje kręcone włosy: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Nasz dzisiejszy streetstyle ma kręcone włosy. Wymagają one codziennej pielęgnacji oraz nawilżania bez względu na porę roku. Latem, jeszcze bardziej trzeba o nie dbać i używać produktów, dzięki którym utrzymają one nawilżenie i które ochronią je przed promieniami UV oraz innymi szkodliwym działaniem słońca. Każdego dnia podczas wakacji, nakładaj produkt Sun Therapy, ale nie zapominaj też o kapeluszu! Nasz dzisiejszy streetstyle wybrał najmodniejszy model tego lata – kapelusz panama.
 
Jej wygląd? Ma ona raczej sportowy styl. Nasz dzisiejszy streetstyle spędza wakacje w luźnych i wygodnych ubraniach. Jej szerokie spodnie idealnie pasują do białej bluzy we wzory. Buty typu slip-on uwydatniają cały strój, a ich kolor współgra z jej torebką. Nasz dzisiejszy streetstyle wygląda doskonale, a kapelusz  panama dodaje jej wysublimowania.
 
Rada dnia. Latem zaopatrz się w kapelusz, ale nie wciskaj go za mocno na głowę, by twoje włosy mogły oddychać. W przeciwnym razie będą one wyglądały, jakby były tłuste. Pozwól twojej skórze głowy oddychać i nie rozstawaj się z suchym szamponem, by móc odświeżyć twoje włosy każdego dnia.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ