Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kapelusz dzwonek z ozdobami – czy nadaje się on do noszenia?
Kapelusz dzwonek z ozdobami – czy nadaje się on do noszenia?
Trendy i styl

Kapelusz dzwonek z ozdobami – czy nadaje się on do noszenia?

Dział
Kapelusz panama, czapka z daszkiem… Istnieje dużo dodatków, które latem uchronią cię przed słońcem. Niemniej jednak, czy myślałaś już o założeniu kapelusza dzwonka nad morzem? A konkretnie kapelusza dzwonka z ozdobami? Nie? To pewnie dlatego, że nie jest on zbyt praktyczny do noszenia na co dzień. Zoom na ten dodatek.
 
Kapelusz dzwonek. Kapelusz dzwonek przez długi czas noszony był wyłącznie przez babcie i może wydać się staromodny. Sonia Rykiel przystosowała go do aktualnych trendów i ozdobiła biżuterią, by go unowocześnić. Niemniej jednak, ciężko go sobie wyobrazić na głowie. Zdjęcia z pokazu wzbudzają podziw: jak modelki mogą chodzić w takim kapeluszu?
 
Kapelusz dzwonek z cekinami, dla kogo? Trubno powiedzieć, kto mógłby nosić taki kapelusz na co dzień, szczególnie w tym sezonie! Kapelusz dzwonek często zrobiony jest z filcu – materiału, który daje dużo ciepła. Trudno jest więc sobie wyobrazić kogoś, kto nosi go do stroju kąpielowego! A może lepiej dałabyś go w prezencie na Boże Narodzenie swojej cioci?
 
Jak go nosić? Zakochałaś się w tym dodatku? Jeszcze tylko wystarczy, że znajdziesz do niego odpowiednią fryzurę. Jeśli masz krótkie włosy, powinny być one rozpuszczone, a jeśli długie, możesz je związać. Wiązanie powinno znajdować się na wysokości karku, by ci nie przeszkadzało. Zarysuj przedziałek pośrodku głowy i zbierz wszystkie włosy z tyłu głowy. Zwiąż je za pomocą gumki i gotowe! I co, przekonałaś się do tego kapelusza?
 
© Pixelformula / Pokaz Sonia Rykiel prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ