Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kapelusz borsalino na rozpuszczonych włosach: Streetstyle
Kapelusz borsalino na rozpuszczonych włosach: Streetstyle
Trendy i styl

Kapelusz borsalino na rozpuszczonych włosach: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Nasz dzisiejszy streetstyle nosi długie, lekko kręcone, rozpuszczone włosy. Wydaje się, że pod jej kapeluszem zarysowany jest przedziałek pośrodku głowy, który doskonale strukturyzuje fryzurę. Duże znaczenie ma jeden element: kapelusz borsalino! Wybrała ona czarny, klasyczny model, delikatnie założony na bok. Dodatek ten nadaje jej męskiego stylu, który jest zarówno modny, jak i pełen klasy.
 
Jej wygląd? Nasz dzisiejszy streetstyle nosi koszulkę we wzory, włożoną w mini-szorty z wysokim stanem. Założyła ona również płaszcz w brązowych barwach: jest to must-have tego sezonu. Botki typu chelsea oraz duża, biała torba podkreślają jej modny ubiór. Nie można zapomnieć o okrągłych okularach słonecznych, zainspirowanych latami 70, które akcentują jej czarujący i szykowny styl bohemy.
 
Rada dnia. Owszem, czarny zawsze do wszystkiego pasuje. Niemniej jednak, możesz wybrać kapelusz borsalino w brązowym odcieniu, szarym lub też kolorze camel... te ciemne barwy są eleganckie i doskonale pasują na zimę, gdyż wpisują się w panujące trendy mody. Myślisz, że kapelusz nie będzie ci pasował? Nieprawda! Każdy w nim dobrze wygląda! Wystarczy znaleźć taki model, który będzie dopasowany do kształtu twojej twarzy. Dzięki temu, doskonale zaakcentuje on twoją urodę.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ