Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Justine, 24 lata: „Poskromić moje kręcone włosy”
Justine, 24 lata: „Poskromić moje kręcone włosy”
Justine, 24 lata: „Poskromić moje kręcone włosy”
Trendy i styl

Justine, 24 lata: „Poskromić moje kręcone włosy”

Dział
Twój look? Nigdy nie zakładałam jakiegoś konkretnego stylu. Mogę zarówno grać femme fatale jak i lekko wystylizować się na punk lub dodać trochę elementów casual. Najważniejsze dla mnie jest czuć się dobrze w swojej skórze, wszystko zależy więc, od nastroju, który mam w danym momencie! Szczególnie dlatego, że nie jestem typem, który poświęca całe dnie na śledzenie najnowszych trendów. Tego lata, na przykład, nie ma mowy o tym, bym wypełniła swoją szafę pastelowymi ubraniami, bo uważam, że będę w nich wyglądać jak mała, grzeczna dziewczynka. Potrzebuję dodatków, które pokażą mój bardziej zadziorny styl!

Twoja fryzura? Matka natura dała mi kręcone włosy… Wiele koleżanek mi zazdrości, ale te włosy to codzienna walka o ich nawilżenie i ułożenie. Próbuje zatem je jak najlepiej pielęgnować, aby uniknąć tego ich wysuszenia i problemów z ich ułożeniem. Używam zatem szamponu i maseczki do włosów suchych, aby je jak najlepiej nawilżyć. Później, nakładam krem do modelowania loków, aby nadać właściwą strukturę moim lokom i uniknąć nieregularnych skręceń. Następnie pozwalam wyschnąć moim włosom, które zazwyczaj same układają się tak jak trzeba!

Twój styl dzisiaj? Jako, że codziennie dbam o włosy i regularnie udaje się na wizytę do fryzjera, aby podciąć końcówki, mogę z dumą powiedzieć, że moje włosy są zdrowe! Od czasu do czasu, nakładam serum, aby dać im więcej blasku i pozostawiam je swobodnie. Unikam wszystkich fryzur typu kitka, gdyż mam wrażenie, że to je łamie. Wolę więc, zrobić gustowny przedziałek pośrodku i pozwolić włosom opadać na moje ramiona. To bardzo naturalna fryzura. 

© Pixelformula © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ