Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Julie, 30 lat: „Kok o maxi objętości to coś dla mnie!”
Julie, 30 lat: „Kok o maxi objętości to coś dla mnie!”
Julie, 30 lat: „Kok o maxi objętości to coś dla mnie!”
Fryzura

Julie, 30 lat: „Kok o maxi objętości to coś dla mnie!”

Dział
Twój look? Jeżeli by słuchać mojej mamy, należałoby go nazwać ekscentrycznym. Zawsze lubiłam mieszać ubrania i kolory, które na początku wydawały się do siebie nie pasować. W rezultacie, nie zawsze to co nosiłam na sobie odpowiadało wyobrażeniu mojej mamy. Jednak najważniejsze jest dla mnie to, bym to ja czuła się dobrze w swoich ubraniach. Po kilku próbach zawsze odnajduję odpowiedni mix.
 
Twoja fryzura? Moje włosy nie wydają mi się wystarczająco długie, jednak nie mogę ich również nazwać półdługimi. Powiedzmy, że mają średnią długość. Jest to długość, która wystarczy do zrealizowania ślicznych, upinanych fryzur, takich jak koki, warkocze, czy kitki. Moim jedynym problemem są loki, których nie mogę się pozbyć. Próbuję nad nimi zapanować, jednak one zawsze powracają. Używam, a wręcz nadużywam, serum przeciwko kręceniu się włosów, aby pozbyć się ich chociaż na jeden dzień!
 
Twój styl dzisiaj? Spróbowałam słynnego koka na szczycie głowy. Od czasu, gdy mam wystarczająco długie włosy, nie nudzę się. Wytapirowałam lekko włosy z przodu głowy, aby nadać im trochę więcej objętości, a następnie zajęłam się swoim kokiem. Zrobiłam kitkę, którą przełożyłam, przez złożoną na pół, skarpetkę o obciętych palcach. Później, schowałam ją pod włosami i przytwierdziłam w środku przy pomocy wsuwek do koka.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ