Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

JLD – modowe inspiracje w naszej nowej kolekcji!
JLD – modowe inspiracje w naszej nowej kolekcji!
Trendy i styl

JLD – modowe inspiracje w naszej nowej kolekcji!

Dział
Aby zaproponować fryzury i koloryzacje zgodną z duchem czasu, Jean Louis David czerpie swoje inspiracje z głównych trendów sezonu. Moda i design dostarczają pomysłów, pozwalających stworzyć koncepcje nowych kolekcji.
 
Trend „czerń i biel”.  W tym sezonie, czerń i biel przeciwstawiają się sobie nadając sylwetce neofuturystycznej wyrazistości. Odpowiednikiem tego trendu jest technika Light Shadows, która pozwala na grę światłem i cieniem. Niektóre części fryzury zostaną rozjaśnione, inne przyciemnione. Uzyskujemy  w ten sposób głębię zarówno sylwetki, jak i fryzury.
 
Trend „przejrzystość”. Innym popularnym w tym sezonie trendem jest transparentność, która oznacza tyle, co przezroczystość czy przejrzystość. Materiały są zwiewne, lekkie i przepuszczają światło. Transparentność może być również uważana za cnotę moralną, szczególnie cenioną w czasie kryzysu. Aby to zilustrować, Jean Louis David stworzył technikę Limelight. Ta technika farbowania stawia na transparentność, ale również kontrasty we fryzurze.
 
Trend „pop”. Płonąca czerwień od Jean Louis David to trochę styl Emma Peel w wersji z 2013 roku. Styl ten jest zainspirowany modą na jaskrawe kolory, jak również kolorowymi designerskimi meblami o geometrycznych kształtach z lat 70.
 
Trend „biel”. Ubrania i dodatki w kolorze białym są szczególnie popularne w tym sezonie wiosenno-letnim. Jest to kolor jasny i naturalny zarazem. Ten nieskazitelny trend zainspirował Jean Louis David do stworzenia techniki Ekstremalny Kontrast. W jednym kolorze blondu, znajdziesz wiele odcieni mających na celu nadać włosom naturalności, jak również pozwolić na grę kontrastów.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ