Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jestem królową tapirowania: Héloïse, 31 lat
Jestem królową tapirowania: Héloïse, 31 lat
Fryzura

Jestem królową tapirowania: Héloïse, 31 lat

Dział
Twój wygląd? Odmienny. Nie chcę wyglądać jak wszyscy naokoło. Na zakupach, moim głównym kryterium jest komfort i oryginalność. A tak naprawdę, „zakupy” w tym kontekście to pewnie za dużo powiedziane! Jestem typem osoby, która odwiedza lumpeksy lub przeszukuje szafy swoich koleżanek i sióstr. Staram się odnajdywać potencjał w ubraniach, które leżą zapomniane w kącie szafy… Tak naprawdę, to uskuteczniam rodzaj recyklingu modowego!
 
Twoja fryzura? Mam długie włosy od czasu kiedy byłam nastolatką. I poza kolorem, nic w nich nie zmieniałam od tamtej pory! Moje włosy zawsze były gęste i suche. Staram się stosować kosmetyki pielęgnacyjne, które mogłyby odwrócić tę tendencję, jednak nie jestem wystarczająco konsekwentna. Dlatego też, nierzadko mam rozdwojone końcówki… Wiem, że nie jest to zbyt estetyczne, jednak nie ma co się dziwić - moje wizyty u fryzjera nie są tak częste, jak bym tego chciała. Najzwyczajniej o nich zapominam! Pamiętam jednak, aby nakładać na moje końcówki przynajmniej raz w tygodniu odżywkę nawilżającą, która pozwala mi ograniczyć szkody z tym związane.
 
Twój styl dzisiaj? Jestem naturalną szatynką, jednak uwielbiam pasemka i balejaża. Uważam, że te typy koloryzacji włosów idealnie do mnie pasują, gdyż obie te techniki wymagają mniej pielęgnacji, niż klasyczne farbowanie. Moje pasemka wchodzące w kolor śnieżnego blondu idealnie podkreślają moje włosy. Uwielbiam tapirować swoje włosy, nadając im przy tym wysokości. Z reguły noszę je upięte. Tapirowanie jest doskonałym sposobem, aby nadać moim włosom odpowiedni kształt i formę. Po natapirowaniu swoich włosów, spinam je w ogromnego koka. Mam wrażenie, że dzięki tej fryzurze jestem o kilka centymetrów wyższa!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ