Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jestem blondynką, a chcę pofarbować się na hebanowy kolor. Czy jest to możliwe?
Jestem blondynką, a chcę pofarbować się na hebanowy kolor. Czy jest to możliwe?
Farbowanie

Jestem blondynką, a chcę pofarbować się na hebanowy kolor. Czy jest to możliwe?

Dział
Zdecydowałaś się: chcesz przejść z naturalnego blondu na hebanowy kolor? Dobra wiadomość - możesz go uzyskać bez problemu. Zapoznaj się z naszymi radami, by koloryzacja się udała!
 
Twój fryzjer pofarbuje ci włosy w dwóch etapach, które wymagają zarówno czasu, jak i specyficznej techniki. "Po pierwsze, konieczna jest dekoloryzacja, by przygotować włosy. Następnie, należy je pofarbować. Są to dwie różne, łatwe fazy. Niemniej jednak, trudno będzie je cofnać. Zanim pofarbujesz włosy, dobrze się zastanów, jak będą one wyglądać. Jeśli chcesz to zrobić tylko raz dla zabawy, lepiej się wstrzymaj. Powód: powrót do blondu będzie trudniejszy".
 
Jeśli się tego podejmiesz, powinnaś regularnie chodzić do fryzjera. "Będzie on musiał farbować odrosty tak, by zachowały ciemny i lśniący kolor. Bądź pewna, że z czasem, będziesz musiała tylko skupić się na odrostach, ale na początku, fryzjer koniecznie powinien nieustannie ożywiać refleksy".
 
Nasza rada: Dlaczego by przy tej okazji nie obciąć włosów na krótko? Jeśli masz zbyt długie włosy, wymagać to będzie jeszcze większej pracy. Będziesz musiała je myć i oczyszczać produktami o silnym działaniu, bez gwarancji uzyskania wyjątkowego efektu. Zrób więc wszystko, by twoje włosy tryskały zdrowiem!
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ