Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jessica, 32 lata: „Zwolenniczka pozornie zmierzwionych fryzur”
Jessica, 32 lata: „Zwolenniczka pozornie zmierzwionych fryzur”
Jessica, 32 lata: „Zwolenniczka pozornie zmierzwionych fryzur”
Trendy i styl

Jessica, 32 lata: „Zwolenniczka pozornie zmierzwionych fryzur”

Dział
Twój look? Jest to pewien mix między stylem rock i destroy, zachowujący minimum kobiecości! Noszę dużo szortów i krótkich spódniczek niezależnie od sezonu. Zimą zakładam rajstopy, a latem pozostawiam swoje nogi bez zbędnego okrycia. Jedynym materiałem, który jest dla mnie do zaakceptowania jest jeans. Zresztą większość moich szortów to stare, skrócone jeansy, stąd ten aspekt destroy… Jeżeli chodzi o górę, wybieram luźne bluzki i koszule, coś co mogłoby być unisex! Jeżeli chodzi o dodatki, używam dużej liczby pierścionków i dużych, metalowych bransoletek. 

Twoje włosy? Po kilku latach cierpliwego oczekiwania, mogę sobie w końcu pozwolić na to, by dumnie pokazywać swoje długie włosy! Jednak, wcale nie było to łatwe! Moje włosy są często przesuszone, dlatego musiałam o nie szczególnie zadbać podczas zapuszczania, aby uniknąć potrzeby zbyt częstego ich podcinania i "zyskać" tym samym cenne centymetry. Nie mam szczególnych preferencji co do fryzur. Rozpuszczone włosy, warkocz, zmierzwiony kok, kucyk na boku... Podobają mi się (i noszę) różne fryzury, które do mnie pasują i jednocześnie są łatwe do wykonania.

Twój styl dzisiaj? Zapomnij o klasycznym warkoczu z trzech pasemek. Czas na coś bardziej oryginalnego! Z racji tego, że gęstość moich włosów mi na to pozwala, postawiłam na związanie ich na całej długości. Zaczynam od zrobienia przedziałka lekko z boku i zaciągam włosy na jedną stronę, aby dodać objętości mojej plecionce. Związuje wszystko za pomocą gumki i wyciągam kilka kosmyków, aby fryzura była bardziej rozmyta. 


 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ