Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jesienią, pofarbuj włosy na popielaty blond: Streetstyle
Jesienią, pofarbuj włosy na popielaty blond: Streetstyle
Trendy i styl

Jesienią, pofarbuj włosy na popielaty blond: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Średniej długości rozpuszczone włosy z pięknymi popielatymi pasemkami. Kolor ten wygląda bardzo naturalnie, mimo że w rzeczywistości włosy są pofarbowane. Styl fryzury przypomina te, noszone w latach 70. W tym przypadku, na włosy nie nałożono platynowego blondu, ale kolor, który sprawia, że rysy twarzy wyglądają delikatniej. Włosy obcięte są tak, aby otaczały twarz. Przyjdź do salonu Jean Louis David, a fryzjer nałoży ci kolor według twojego życzenia. W domu natomiast, pielęgnuj swój blond stosując produkty gamy Color Therapy. Nawilżą one twoje włosy, a te zachowają kolor.
 
Jej wygląd? W stylu lat 70. Nasz dzisiejszy streetstyle założyła niebieską skórzaną spódniczkę z frędzelkami, a do niej biały t-shirt z nadrukiem. Na stopy włożyła błękitne czółenka, dzięki którym spódniczka flashy mniej przyciąga wzrok. Jej wygląd sublimuje biała sakiewka na ramię. Zabawnym dodatkiem natomiast jest aparat w żółtym kolorze fluo.
 
Rada dnia. Popielaty blond najlepiej wygląda na naturalnie jasnych włosach, w przypadku których łatwiej jest zrobić ciemne pasemka. Jeśli twoje włosy są ciemne, odcień ten może wyglądać nieestetycznie… chyba, że co tydzień chcesz składać wizytę u fryzjera.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ