Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jesień-zima 2014: ciemny kolor za wszelką cenę?
Jesień-zima 2014: ciemny kolor za wszelką cenę?
Trendy i styl

Jesień-zima 2014: ciemny kolor za wszelką cenę?

Dział
W sezonie jesienno-zimowym, w przeciwieństwie do letniego, częściej farbuje się włosy na ciemne kolory. Tak też jest w sezonie 2014-2015! Zoom na trendy w tym sezonie.
 
W salonie Jean Louis David, ciemne kolory to trend sezonu. "Kolekcja jesień-zima 2014-2015 przedstawia barwy, zainspirowane kulinarnymi terminami. Moka, Nespresso, czekolada lub zimny kasztan znajdują się na liście must-have w kwestii kolorów. Każdy z tych odcieni brązu jest bardzo głęboki i żywy".
 
Pofarbowanie włosów na ciemny kolor nie zmusza cię do robienia konkretnej fryzury. "W tym sezonie, włosy powinny być bardziej pocieniowane niż w innych porach roku. Dzięki temu, fryzura nabiera formy, a kolor głębii. Co więcej, pozwala to na czesanie innej fryzury każdego dnia. Gdy włosy są pocieniowane, nabierają ruchu, co uwydatnia ich kolor".
 
Nie musisz robić ciemnego koloru z uwagi na sezon. "Możesz również wybrać kolory blond i miedziane, prawie pomarańczowe. To, że pogoda jest ponura, nie oznacza, że musisz nakładać ciemne kolory! Niemniej jednak, zwykle tak bywa, gdy nadchodzi wrzesień".
 
Nasza rada: Ważne jest to, żeby twój kolor nie był jednolity. Naturalne kolory nigdy nie są jednolite. Refleksy nadają odcieniom głębii oraz oryginalności.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ