Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jean Louis David otworzył swój pierwszy salon w Arabii Saudyjskiej
Jean Louis David otworzył swój pierwszy salon w Arabii Saudyjskiej
Nowości

Jean Louis David otworzył swój pierwszy salon w Arabii Saudyjskiej

Dział
Jean Louis David kontynuuje swój międzynarodowy podbój fryzjerskiego świata! Już w prawie 1000 salonach zlokalizowanych w 15 krajach świata możesz skorzystać wiedzy i umiejętności fryzjerów Jean Louis David. Po otwarciu prestiżowego salonu w Sankt Petersburgu w Rosji, Jean Louis David postanowił otworzyć swój pierwszy salon w Arabii Saudyjskiej.
 
Miastem, w którym otwarto pierwszy saudyjski salon jest Jeddah. To położone nad brzegiem Morza Czerwonego miasto jest drugą co do wielkości metropolią w Arabii Saudyjskiej, która w ostatnich latach cieszyła się szybkim rozwojem. Dlatego też, właśnie tutaj Jean Louis David postanowił ulokować swój pierwszy salon.
 
Ten luksusowy salon ma powierzchnię 2 000 m2. Jest to miejsce poświęcone urodzie i relaksacji, na które składają si dwie odrębne przestrzenie. Pierwsza znajduje się na parterze i mieści spa, gdzie można odpocząć, oddać się masażom, zabiegom pielęgnacyjnym i relaksacyjnym. Na piętrze, gdzie można wjechać prywatną windą, znajduje się, zajmujący ponad 1000 m2 i wyposażony w 50 stanowisk fryzjerskich salon Jean Louis David.
 
Adres salonu: King Tower - King AbdulAziz Road, Djeddah 4188 Jeddah 21491
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ