Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jean Louis David International przyjmuje przedstawicieli prasy!
Jean Louis David International przyjmuje przedstawicieli prasy!
Nowości

Jean Louis David International przyjmuje przedstawicieli prasy!

Dział
Salon Jean Louis David International został na nowo otwarty we wrześniu. Znajduje się na rogu alei Montaigne i George V w Paryżu. Jest to prestiżowe miejsce, w którym odnajdziesz przestrzeń przeznaczoną do pielęgnacji fryzur i urody. 11 grudnia to swoiste „centrum dowodzenia” naszej marki odwiedzili przedstawiciele najbardziej prestiżowych magazynów kobiecych!
 
Salon Jean Louis Davis, zlokalizowany nad brzegiem Sekwany, w pobliżu Mostu Pont de l’Alma, oferuje niewiarygodną chwilę relaksu dla najbardziej wymagających klientek. Wraz ze swoimi efektami lustrzanymi, aksamitnymi czerwonymi dywanami, atmosferą zen i designerskimi meblami tworzącymi luksusowe wnętrze, pozostał on jednocześnie wierny konceptowi marki Jean Louis David.
 
Aby poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo, salon International proponuje tysiące usług! Restauracja z egzotycznymi smakami, prywatne loże, zabiegi estetyczne, szofer, odbiór z hotelu oraz luksusowe hotele w pobliżu sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.
 
Dziennikarki takich magazynów kobiecych, jak: "Elle", "Marie Claire", "Madame Figaro", czy "Cosmopolitan" miały okazję odkryć to czarujące miejsce, a w szczególności docenić atmosferę naszego nowego designerskiego i pełnego światła salonu piękności…
 
Była to dla nich także okazja, by skorzystać z zabiegu Keratin Therapy. Ten ekskluzywny protokół Jean Louis David już teraz cieszy się ogromnym sukcesem w naszych salonach!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ